بلبلان آستان گردان تخریب

حاج عبدالله تاکید داشت که برای شهدای گردان جلسه بگیریم

  • کد خبر : 2943
حاج عبدالله تاکید داشت که برای شهدای گردان جلسه بگیریم

شهید حاج عبدالله نوریان (فرمانده گردان تخریب) خیلی تاکید داشت که برای بچه هایی که در گردان شهید می شوند یک مجلسی داشته باشیم . در این مجالس همیشه زیارت عاشورا یا دعای توسل و دعای کمیل شب جمعه و این سه مورد همیشه رعایت می شد . صبح ها حتماً زیارت عاشورا را می […]

شهید حاج عبدالله نوریان (فرمانده گردان تخریب) خیلی تاکید داشت که برای بچه هایی که در گردان شهید می شوند یک مجلسی داشته باشیم . در این مجالس همیشه زیارت عاشورا یا دعای توسل و دعای کمیل شب جمعه و این سه مورد همیشه رعایت می شد .

صبح ها حتماً زیارت عاشورا را می خواندیم و روزمان را با زیارت عاشورا شروع می کردیم . سه شنبه ها توسلمان برقرار بود و کمیل را شب جمعه ها می خواندیم و بعد از دعا خواندن سینه زنی شروع می شد. این نبود که فقط دست بذارن روی آقای فلانی و بگن فقط ایشان باید بخواند . خواندن و مداحی در گردان کلاً دلی بود و هر کسی وصل می شد خودش می خواند .مداح های گردان عموما شهید تابش بود ، ما بودیم و علی رضا سلمانی بود . این ها که اسم بردم در گردان قبل از حاج جعفر طهماسبی می خواندند و خود حاج عبدالله یک موقع هایی زمزمه می کرد . آقا سید محمد زینال حسینی ، فرمانده گردان هم که روحش شاد باشد ، گاهی می خواندند. حاج جعفرآقا وقتی آمدند به گردان من مجروح بودم و ایشان هم شدند بلبل آستان گردان تخریب .

بچه هایی که روحیه ی خدمت گذاری بیشتری داشتند
لینک کوتاه : https://khaledin.com/?p=2943
  • نویسنده : حاج موسی طیبی
  • منبع : خالدین

خاطرات مشابه

23آبان
من حلال کنم ؟ خدا حلالتان کند …
ماجرای یک بگومگو بین شهید حاج رسول و شهید سید محمد

من حلال کنم ؟ خدا حلالتان کند …

23آبان
تقویت همزمان توانمندی های نظامی و روحیه معنوی
اعتکاف در غار ارتفاعات بازی دراز

تقویت همزمان توانمندی های نظامی و روحیه معنوی

23آبان
مطالبه حاج عبدالله ازما این بود که میگفت باید در جنگ تاثیر گذار باشید