• امروز : پنجشنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۳
حرمت و شخصیت و عزت آدم های مقابل

ویژگی شهید علی اصغر صادقی

  • کد خبر : 3450
ویژگی شهید علی اصغر صادقی

شهید علی اصغر صادقی یکی از اون کسایی بود که محبتش از همون لحظه اول که دیدمش به دلم نشست . به نظرم می آید از ما بزرگتر بود . خب معمولا آدم هایی که توی معاشرت اجتماعیشون آدم های باحالی هستند ، حرمت و شخصیت و عزت آدم های مقابل رو خیلی خوب و […]

شهید علی اصغر صادقی یکی از اون کسایی بود که محبتش از همون لحظه اول که دیدمش به دلم نشست . به نظرم می آید از ما بزرگتر بود .
خب معمولا آدم هایی که توی معاشرت اجتماعیشون آدم های باحالی هستند ، حرمت و شخصیت و عزت آدم های مقابل رو خیلی خوب و در یک سطح بالایی نگه میدارند . شهید علی اصغر صادقی ، یکی از ویژگی هایش همین بود . چهره مهربون و با لبخندی داشت .

گاهی آدم ها مثلا ممکنه کبر داشته باشند ، بعضی ها ممکنه که آدم های دیگه رو دست بیاندازند یا تحقیر کنند ، بعضی ها ممکنه یک حرفی رو وقتی می خواهند بزنند نتونن با پایان خوب بزنند یا بیانشون برنده نباشه یا تلخ باشه اما درست نقطه مقابل اینها میشد شهید علی اصغر صادقی . یعنی به جای اینکه بیانش یک بیان تلخی باشد یک بیان شیرین بود یک بیان نرم بود . به جای اینکه آدمی که باهاش صحبت میکنه احساس کوچکی بکنه بزرگ می شد . حرمت میدید احترام میدید . یعنی شخصیتش یه جوری بود که این ویژگی رو من خیلی قوی در اون میدیدم.

شهیدی که عکس فرزندانش را در جیب داشت
لینک کوتاه : https://khaledin.com/?p=3450
  • نویسنده : حاج مسعود میسوری
  • منبع : خالدین

خاطرات مشابه

01اسفند
عملیات والفجر هشت به روایت حاج حسن نسیمی
محور جزایر مجنون در عملیات والفجر هشت

عملیات والفجر هشت به روایت حاج حسن نسیمی

29بهمن
رسد آدمی به جایی که بجز خدا نبیند
روایتی از اعتقادات فرماندهان شهید گردان تخریب

رسد آدمی به جایی که بجز خدا نبیند

29بهمن
ماجرای قرآن جیبی شهید حاج عبدالله نوریان
هدایا و نامه هایی که از پشت جبهه می آمد

ماجرای قرآن جیبی شهید حاج عبدالله نوریان

ثبت دیدگاه