• امروز : یکشنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۳
وصیت نامه شهید حاج قاسم اصغری

بشتابید که وقت جبران زیان ها هم نیست

  • کد خبر : 3419
بشتابید که وقت جبران زیان ها هم نیست

پس از حمد و ستایش خداوند تبارک و تعالی و درود بیکران بر خاتم الانبیاء (ص) و سلام بر امامان معصوم (ع) و سلام بر امام مهدی علیه السلام منجی عالم بشریت و برپا کننده قسط و عدل و بر نائب بر حقش امام خمینی(ره) که خداوند سایه پر برکتش را از سر همه ملل […]

پس از حمد و ستایش خداوند تبارک و تعالی و درود بیکران بر خاتم الانبیاء (ص) و سلام بر امامان معصوم (ع) و سلام بر امام مهدی علیه السلام منجی عالم بشریت و برپا کننده قسط و عدل و بر نائب بر حقش امام خمینی(ره) که خداوند سایه پر برکتش را از سر همه ملل مظلوم جهان تا ظهور آقا امام زمان (عج) مستدام بدارد و سلام بر شهدای به خون غلطان جبهه های نبرد حق علیه باطل و سلام بر خانواده معظمشان که خداوند به آنها صبر جمیل و اجر جزئیل عنایت بفرمایید.

انا الله و انا الیه راجعون ما از خدایم و بازگشتمان به سوی خداست بشر روزی با این دنیای فانی وداع می نماید و در پیشگاه ربوبیت حاضر و به عمل گذشته و آینده اش واقف می شود.

وای و صد وای بر آنان که قدر خودشان را در این چند روزه دنیا فانی نمی دانند یعنی دستشان را پر نمی‌نمایند و به اخلاق حسنه و اعمال نیک آراسته نمی شوند افسوس که دل می بندند و دوست می‌دارند چند روزه دنیای فانی را همچنان دل می بندند که انگار چند صد سال عمر می نمایند. غرور می ورزند غفلت زده اند و سرکشی می‌کنند و در نهایت از درگه خداوند رانده می شوند. می‌گویند وقتی ملک الموت پیش شان می آید و می خواهد قبض روحشان بنماید اجازه می خواهند یک روز دیگر به آنها مهلت داده شود و به آنها اجازه داده نمی شود می گویند یک ساعت و باز هم اجازه داده نمی شود . هرچه اصرار می کنند کسی به حرفشان گوش نمی دهد. می گویند آن روز حسرت است حسرت از این که چرا این چند روزه دنیا را در غفلت به سر برده اند چرا باعث غضب خدا شده اند چرا قلب ائمه معصومین (ع) را به درد آورده اند چرا گناه کردند معصیت نمودند.

میگفت در آشپزخانه ی جبهه فعالیت دارم

خدایا شرمسار و خجلم که مدتی از عمرمان به زشتی گذشت به غفلت و معصیت گذشت چگونه می توان در آن دنیا سر بلند کرد در صورتی که جز معصیت و گناه کوله بار دیگری نداریم شکر خدای را که باز چند صباح از عمرمان در کنار برادران عزیز و بزرگوار و مخلص دین بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جبهه های نور علیه ظلمت گذشت در کنار شهدای بزرگوار و گران قدر گردان از کنار معلولین و مجروحین و مفقودین گذشت خدا خود بهترین شاهد است و خود می داند که این حقیر عاصی به هیچ وجه من الجوه صلاحیت آمدن به این منطقه پاک و مقدس در کنار این عزیزان و سروران را نداشته ام. خدایا الحمدلله رب العالمین صلوات.

خدایا تو خود می دانی که خواسته ای جز رضا و خشنودی تو ندارم. از سویی به گناهم و سراسر عمری که به بیهودگی و غفلت گذرانده ام نگاه می کنم تنم می لرزد. می گویم نکند مرا نبخشی و از سوی دیگر به رحمت و فضل و بخششت نگه می کنم امیدم به رحمت و بخشودگیت زیادتر می شود. انشاءالله که سربلند و سرافراز همه مسلمین باشند انشاءالله مسلمین با دست پر به پیشگاه خداوند منان حاضر شوند. زنگارها و حجاب های مابین من و خودش را کنار بزند و با دیده دل ان شاءالله جهان حق را هر چه زودتر ببینیم. و از این دنیای سراپا معصیت و گناه هر چه زودتر پرکشیم. خدایا مرگی به جز شهادت در راه خودت برای همه رزمندگان اسلام و این حقیر مده. خدایا این برادران بسیج و یاران امام را و برادران سپاه ارتش را محفوظ بدار. خدایا ظلم و ستم را برکن ضمناً اعلام کنید هر کس حق الناس می خواهد باید اقدام کند. از همه که صدای بنده را می شنوند می خواهم که بنده را حلال کنید. از همه لحاظ اخلاقی دینی و اجتماعی مادی و… و امیدوارم که بنده را مدیون خون شهدا نکرده باشد و شما هم نباشید بشتابید که وقت جبران زیان ها هم نیست.

وای بر آنان كه قدر خودشان را نمی‌دانند و به اخلاق حسنه آراسته نمی‌شوند

والسلام ۱۸/۵/۶۶

لینک کوتاه : https://khaledin.com/?p=3419
  • نویسنده : شهید حاج قاسم اصغری
  • منبع : خالدین

خاطرات مشابه

01اسفند
عملیات والفجر هشت به روایت حاج حسن نسیمی
محور جزایر مجنون در عملیات والفجر هشت

عملیات والفجر هشت به روایت حاج حسن نسیمی

29بهمن
رسد آدمی به جایی که بجز خدا نبیند
روایتی از اعتقادات فرماندهان شهید گردان تخریب

رسد آدمی به جایی که بجز خدا نبیند

29بهمن
ماجرای قرآن جیبی شهید حاج عبدالله نوریان
هدایا و نامه هایی که از پشت جبهه می آمد

ماجرای قرآن جیبی شهید حاج عبدالله نوریان

ثبت دیدگاه