• امروز : شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۳
فلسطین مهم ترین مساله جهان اسلام است

فردی که رویای حمله به ایران را داشت

  • کد خبر : 1205
فردی که رویای حمله به ایران را داشت

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین روز دوشنبه با صدور بیانیه‌ای افزود: بی تردید مساله فلسطین مهم‌ترین و دردناک‌ترین مساله جهان اسلام است و اهمیت دفاع از آرمان آزادی فلسطین اصولی لاینفک و وظیفه شرعی و انسانی جامعه جهانی است که این حقیقت بر کسی پوشیده نیست. با مروری بر سیاست های خصمانه و […]

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین روز دوشنبه با صدور بیانیه‌ای افزود: بی تردید مساله فلسطین مهم‌ترین و دردناک‌ترین مساله جهان اسلام است و اهمیت دفاع از آرمان آزادی فلسطین اصولی لاینفک و وظیفه شرعی و انسانی جامعه جهانی است که این حقیقت بر کسی پوشیده نیست. با مروری بر سیاست های خصمانه و مزورانه استکبار جهانی و تحرکات منافقانه آنان در مسیر اخذ امتیاز و به فراموشی سپردن این ظلم آشکار جهانی علیه یک ملت با تاسیس رژیم جانی و ضد بشری در منطقه غرب آسیا روز به روز هویداتر می شود.

این بیانیه می افزاید: نبرد ۱۲ روزه غزه دستاوردهای بسیاری داشت به طوریکه می توان گفت پس از جنگ ۳۳ روزه این نبرد موجب نفوذ به عمق استراتژیک اسرائیل شد و رژیم صهیونیستی خود به دنبال آتش بس بود. این پیروزی باعث شد موضوع سازش سران منفور برخی کشورهای منطقه با رژیم صهیونیستی با مخاطره مواجه شود و ناکارآمدی گنبد آهنین رنگ و بوی جدی تری به خود بگیرد.

در این بیانیه آمده است: به خطر افتادن امنیت صهیونیست ها موضوع دیگری است که موجب می شود سیر مهاجرت آنها منفی و حتی برخی از ساکنان این مناطق مهاجرت کنند.
پیروزی مقاومت در نبرد غزه بحرانی جدی را در کابینه رژیم صهیونیستی ایجاد کرده است که موجب برکناری بنیامین نتانیاهو و پایان یافتن دوره ۱۲ ساله اش شده است امروز برای همگان آشکار شده که رژیم صهیونیستی در سراشیبی سقوط قرار گرفته و وضعیت بسیار سستی در داخل سیاستمداران و مسئولان رژیم غاصب صهیونیستی پیش آمده و آنها در سختی بسیار زیادی و زبونی بسیار زیادی به سر می برند.

ترور ابزار کار حکومت رضا شاه

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین در بیانیه خود تصریح کرد: تحقق وعده مقام معظم رهبری که رژیم جعلی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید در آستانه محقق شدن است امروز با دستان قدرتمند جریان مقاومت و همراهی ملت شجاع فلسطین این مهم افسانه ای بیش نبوده و روز پیروزی و محو این غده ی سرطانی با شکست مفتضحانه نتانیاهو فاسد و اذناب قمار بازش رایحه خوش پیروزی و آزادی سرزمین های اشغالی از چنگال ددمنش و شوم استکبار صهیونیسم بین الملل بر مشام عاشقان و حامیان حق و حقیقت می رسد.

این بیانیه می افزاید: نتانیاهو که همواره رویای حمله به ایران را در سر می پروراند و در این مسیر از هیچ کوششی فروگذار نکرد اکنون خود برکنار شده است و اتهاماتی مانند عملکرد ضعیف و پرونده های فساد اداری بر او وارد است.

در این بیانیه آمده است: سردار شهید سلیمانی نقش بی بدیل و فراموش نشدنی در مقابله با طرح های نتانیاهو داشت و با تقویت جبهه مقاومت در مقابل این جنایتکار ایستاد اکنون عدم وجاهت رژیم کودک کش بیش از پیش در افکار عمومی آشکار و هیمنه پوشالی بعنوان قدرت منطقه ای از بین رفته است و حتی در تشکیل دولت جعلی که با حمایت همه جانبه استکبار جهانی و مزدوران منطقه ای امری دشوار و نافرجام و زوال پذیر شده است.

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین یادآورشد: استکبار جهانی و مزدوران منطقه از رشد و نفوذ ایران اسلامی، هسته ای و موشکی ترس دارند و خیال باطل خودشان با اعمال نهایت محدودیت های هسته ای و نظامی، مانع از نفوذ منطقه ای و اثر گذاری ایران سرافراز و عزتمند را در معادلات و مناسبات منطقه ای و حتی جهان گردند و با قطع ید مقاومت و مانع از حمایت این شجره طیبه، امنیت منطقه را تحت شعاع قرار داده تا امنیت این غده سرطانی را تامین و چهره جنگ آفرین استکبار صهیونیسم بین الملل را پنهان و علاوه بر معرفی ایران را به عنوان تهدیدی برای جهان، قدرت رژیم غاصب صهیونیستی را نمایش دهد.

از کتاب شما به عنوان پناهگاه استفاده خواهم کرد

این بیانیه می افزاید: مطمئنا نتانیاهو هم مانند ترامپ و دیگر جنایتکاران رژیم اشغالگر قدس به زباله دانی تاریخ خواهند رفت و به سرنوشت نابودی و زوال می رسند که این بشارت دیگری بر موفقیت و پیروزی فلسطینیان و علامتی از تحقق پیروزی نهایی و آزادی قدس شریف است.

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین در پایان تاکید کرد: جریان شوم استکبار نیک می دانند توان مقابله و مدیریت جنگ با جبهه مقاومت با حمایت ایران قوی را نخواهند داشت که در صورت هر گونه خطا یا حماقت از سوی رژیم جعلنی سر بزند، جنگی تمام عیار با معدوم شدن این غده سرطانی و قطع دست پلید استبکار و استعمار از منطقه خواهد بود.

لینک کوتاه : https://khaledin.com/?p=1205
  • منبع : ایسنا

خاطرات مشابه

09شهریور
نتانیاهو یک دلقک احمق بیش نبود
لو رفتن تورقوز آباد

نتانیاهو یک دلقک احمق بیش نبود

ثبت دیدگاه